Stuudium

STUUDIUM

Narva Gümnaasiumi õppeinfosüsteem Stuudium: https://narvagymnaasium.ope.ee/

Juhend õpilastele ja lapsevanematele

Lapsevanemad

Lapsevanema kontole sisselogimise protsess sõltub sellest, mis andmed kool Stuudiumisse juba kandnud on.

Kõige lihtsam on toimetada nii:

  1. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Loo uus konto” › “esita andmed ja taotle kontot”
  2. täida vorm
  3. kui kool sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saadetakse meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Kui oled koolilt saanud info, et lapsevanemate andmed on juba Stuudiumisse sisestatud (ja sisaldavad ka isikukoodi ja/või meiliaadressi), saad sisse logida:

  • ID-kaardi või Smart-ID-ga
  • salasõna kasutades.

Uue salasõna tellimiseks:

  1. klõpsa sisselogimislehel lingil “Telli uus salasõna”
  2. sisesta oma nimi ja meiliaadress
  3. meiliaadressile saadetakse link, millel klõpsates saad sisse logida ja endale salasõna valida.

Kui profiilis (õiget) meiliaadressi ei ole, on sisse logimiseks sellised variandid:

  • kui kool on sisestanud lapsevanemate isikukoodid, saab sisse logida ID-kaardi või Smart-IDga (ja seejärel soovi korral endale sobiva salasõna määrata ja muid profiili andmeid täiendada)
  • kui profiilis pole ka isikukoodi, on sul kaks varianti:
    1. palu oma meiliaadress ja/või isikukood lisada oma lapse klassijuhatajal või kooli IT-tugiisikul
    2. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Loo uus konto” › “esita andmed ja taotle kontot”. Kui administraator on taotluse üle vaadanud ja heaks kiitnud, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Õpilased

Kõikidel õpilastel on Stuudiumi konto sõltumata sellest, kas nad on juba ise Stuudiumisse sisse loginud või mitte.

Kõige turvalisem on sisse logimiseks kasutada ID-kaarti või Smart-ID-d.

Kui õpilase profiilis on kirjas meiliaadress, saab sisse logida nii:

  1. klõpsa sisselogimislehel lingil “Telli uus salasõna”
  2. sisesta oma nimi
  3. ava postkasti saabuv kiri, klõpsa kirjas oleval lingil ja järgi juhiseid

Kui õpilase profiilis meiliaadressi pole, saab selle lisada lapsevanem, klassijuhataja või kooli administraator (juhend lapsevanemale õpilase konto aktiveerimiseks).

Edgar Lennuk

kogukonnajuht

Edgari peamine roll on toetada erinevate õpilasaktiivide tegevust koolis, kaasata kogukonda kooli tegevustesse, luua ja hoida kontakte partneritega ning organiseerida huvihariduslikku tegevust. 

Ta on lõpetanud Sisekaitseakadeemias tolli ja maksunduse eriala, töötanud uurijana ning olnud kaitseväes Sõjaväepolitsei Vahipataljonis ja Kalevis. Noorsootööga on ta tegelnud varemgi, korraldades kohalikke ja rahvusvahelisi kodanikuühiskonna- ja noortealaseid projekte. 

Narva Gümnaasiumis soovib ta muuta õpilaste koolielu dünaamilisemaks ja mitmekülgsemaks, toetada Narva linna noorte aktiivsust ning rikastada nende haridusteed. 

Toomas Nõmmiste

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu. 

Toomas on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna liikumis- ja sporditeaduste õppekaval. Kogu tema teadlik tööelu on olnud seotud inimestega ja inimeste juhtimisega põhimõttel “koostöö toob tulemuse”.

Narva Gümnaasiumis soovib Toomas panustada noorte loova mõtlemise arendamisse. Ta peab oluliseks arendada noortes iseseisva ja koostöö tegemise oskust, teistega arvestamist ja vastutamist tehtu eest.

Veronika Zhurina

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu.

Veronika on omandanud loodusainete õpetaja magistrikraadi Tallinna Ülikoolis ning töötanud Narva koolides geograafia- ja bioloogiaõpetajana.

Narva Gümnaasiumis soovib Veronika muuta õppeprotsessi huvipakkuvamaks ja mitmekülgsemaks ning kaasata aineõpetajaid kooli arendustegevustesse. Talle on väga oluline, et kõik tunneksid end koolis hästi ja turvaliselt.

Riina Vaht

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu.

Riina on omandanud Tartu Ülikoolis doktorikraadi geograafia ja selle füüsikaliste protesside erialal, õpetajakogemuse on saanud nii Eesti kui ka Inglismaa koolides.

Elupõlise õppijana soovib Riina Narva Gümnaasiumis näidata, et hobi saab olla sinu töö ning õppimine on intelligentse inimese sündroom.

Mariliis Randmer

ÕPIANALÜÜTIK- HARIDUSTEHNOLOOG

Mariliisi peamised ülesanded on tegeleda koolis digikultuuri loomisega, juurutada ning arendada õpianalüütika võimalusi õppimise ja õpetamise toetamiseks.

Mariliis on õppinud kommunikatsiooni ja andragoogikat. Omandamisel on magistrikraad Tartu Ülikoolis Ühiskonna ja infoprotsesside analüüsi õppekaval. 

Tema jaoks sai oluliseks väljakutse koostöös tugeva ja toetava meeskonnaga luua üht maailma parimatest koolidest.

Triin Kallip

ÕPPELOGISTIK

Triinu ülesandeks on kogu õppekorralduse logistika planeerimine alates õpetajate koormusest, tunnijaotuskavadest kuni õpilaste tunniplaani koostamiseni välja.

Ta on lõpetanud õpingud Tartu Ülikoolis inglise keele ja kirjanduse erialal, õppides magistratuuris süvitsi inglise keelt, kirjandusteadust ja tõlketeadust. Sel kevadel omandab Triin järjekorras teise magistrikraadi ja seda võõrkeeleõpetaja erialal.

Tema soov on luua kool, kus iga koolipere liige tunneb end turvaliselt ja hoituna, kus õppimine toetab igaühe individuaalseid valikuid ja õpiteed, ning loomulikult mis annab gümnasistile kolme keele oskust.

Tatjana Okuneva

ÕPPEJUHT

Õppejuhi ülesandeks on tagada õppe- ja kasvatustegevuse ladus korraldus, lähtudes kooli arengueesmärkidest, luua iga õpilase jaoks tingimused kaasaegse ja kvaliteetse hariduse saamiseks.

Tatjana on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna eesti keele teise keelena eriala, saanud põhikooli ja gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning keelekümblusõpetaja ettevalmistuse. 

Tatjana leiab, et on oluline toetada noorte kujunemist aktiivseteks ja vastutustundlikeks kodanikeks, kes mõtlevad, märkavad ja hoolivad.

Teivi Gabriel

Koolijuht

Koolijuht on kogu koolimeeskonna eestvedaja, kes läbi tõenduspõhise koolijuhtimise tagab igaühe arengut toetava keskkonna, kus sügav headus ja vastutus tööõnne kujundamise eest on jagatud. 

Teivi on omandanud Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal bakalaureusekraadi ja hariduse juhtimise erialal magistrikraadi. Läbinud  edukalt Haridus- ja teadusministeeriumi ning HARNO poolt korraldatud koolijuhtide järelkasvuprogrammi.

Koolijuhina usub, et muutus algab just meist endist. Näeb, endal rolli olla eksimist ja õppimist toetava koolikultuuri looja ning tööõnne kujundaja number üks.