Vastuvõtt

Head tulevased õpilased!

Koondasime teie jaoks kokku kõige olulisema info uues koolis õppima asumise kohta.

Meie kooli meeskonnas panustab igapäevaselt 57 koolitöötajat, sh üle 40 neist on õpetajad. Õpetajate värbamisel oleme pööranud kõige enam tähelepanu nende õpi- ja muutumisvalmidusele ning õpilaskesksele lähenemisele õppimisprotsessi suunajatena. Lisaks õpetajatele toetavad meie õpilaste arengut parimal võimalikul moel tugispetsialistid, sh õppenõustajad ja keeleõppe koordinaator. Õppijate igapäevast heaolu ja enesearengut aitavad mõtestada koolitöötajatest mentorid. Mentorgrupid luuakse koolis õpperühmade alusel ning need koosnevad umbes 15-18 õpilasest.

Järgmisel õppeaastal Narva Gümnaasiumi 10. klassidesse ehk G1 õppeastmesse sisseastumisavalduste esitamine toimub ühiskatsetena Virumaa riigigümnaasiumitega (11. märts – 7. aprill). Vastuvõtu ajakava ja täiendav info G1 õppeastmes õppima kandideerijatele asub siin.

Mida soovitame 10. klassi kandideerijale?

  • Mõtle läbi, miks soovid õppida just Narva Gümnaasiumis.
  • Esita sisseastumisavaldus õigeaegselt ning veendu, et sisestatud kontaktandmed on õiged.
  • Sisseastumistestile eelneval päeval, enne 20. aprilli, võta aega iseenda jaoks, toitu korralikult, tegele füüsilise tegevusega ning mine varakult magama. Ikka selleks, et testi sooritamisel päeval puhanud oleksid.
  • Sisseastumistest ei kontrolli Sinu faktiteadmisi vaid loogilist mõtlemist ja akadeemilist võimekust, oled selle sooritamiseks juba 9. aastat põhikoolis valmistunud, julge olla enesekindel! Sa saad sellega hakkama!
  • Peale testi sooritamist valmistu sisseastumisvestluseks. Võta aega, et lugeda läbi kooli koduleheküljel jagatud soovitused ja nipid valmistumiseks. Kui oled päriselt ettevalmistanud ennast, siis ei saa midagi valesti minna! Usu endasse ja muideks meie vastuvõtu komisjon on päris sõbralik.
  • Test ja vestlus sooritatud! Tee endal pikk pai ja jää ootama tulemusi, mis sisestatakse hiljemalt 28. maiks sisseastumine.ee portaali.
  • Õppekoha saamisel kinnita enda soovi alustada õpinguid 2024/2025 õppeaastal Narva Gümnaasiumis.
  • Lõpeta edukalt põhikool ja ole valmis nautima suvepuhkust, enne 1. juulit ootama kooli kantseleisse ka Sinu dokumente.

 

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust!

Edgar Lennuk

kogukonnajuht

Edgari peamine roll on toetada erinevate õpilasaktiivide tegevust koolis, kaasata kogukonda kooli tegevustesse, luua ja hoida kontakte partneritega ning organiseerida huvihariduslikku tegevust. 

Ta on lõpetanud Sisekaitseakadeemias tolli ja maksunduse eriala, töötanud uurijana ning olnud kaitseväes Sõjaväepolitsei Vahipataljonis ja Kalevis. Noorsootööga on ta tegelnud varemgi, korraldades kohalikke ja rahvusvahelisi kodanikuühiskonna- ja noortealaseid projekte. 

Narva Gümnaasiumis soovib ta muuta õpilaste koolielu dünaamilisemaks ja mitmekülgsemaks, toetada Narva linna noorte aktiivsust ning rikastada nende haridusteed. 

Toomas Nõmmiste

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu. 

Toomas on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna liikumis- ja sporditeaduste õppekaval. Kogu tema teadlik tööelu on olnud seotud inimestega ja inimeste juhtimisega põhimõttel “koostöö toob tulemuse”.

Narva Gümnaasiumis soovib Toomas panustada noorte loova mõtlemise arendamisse. Ta peab oluliseks arendada noortes iseseisva ja koostöö tegemise oskust, teistega arvestamist ja vastutamist tehtu eest.

Veronika Zhurina

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu.

Veronika on omandanud loodusainete õpetaja magistrikraadi Tallinna Ülikoolis ning töötanud Narva koolides geograafia- ja bioloogiaõpetajana.

Narva Gümnaasiumis soovib Veronika muuta õppeprotsessi huvipakkuvamaks ja mitmekülgsemaks ning kaasata aineõpetajaid kooli arendustegevustesse. Talle on väga oluline, et kõik tunneksid end koolis hästi ja turvaliselt.

Riina Vaht

JUHTÕPETAJA

Juhtõpetaja peamised ülesanded on toetada iga õpilase arengut ning aidata õpilasel  kujundada huvi- ja võimetekohast õpiteed, panustada kooli sisehindamis-, arendus- ja koolitustegevustesse, toetada oma õpetajate meeskonna professionaalset arengut ja heaolu.

Riina on omandanud Tartu Ülikoolis doktorikraadi geograafia ja selle füüsikaliste protesside erialal, õpetajakogemuse on saanud nii Eesti kui ka Inglismaa koolides.

Elupõlise õppijana soovib Riina Narva Gümnaasiumis näidata, et hobi saab olla sinu töö ning õppimine on intelligentse inimese sündroom.

Mariliis Randmer

ÕPIANALÜÜTIK- HARIDUSTEHNOLOOG

Mariliisi peamised ülesanded on tegeleda koolis digikultuuri loomisega, juurutada ning arendada õpianalüütika võimalusi õppimise ja õpetamise toetamiseks.

Mariliis on õppinud kommunikatsiooni ja andragoogikat. Omandamisel on magistrikraad Tartu Ülikoolis Ühiskonna ja infoprotsesside analüüsi õppekaval. 

Tema jaoks sai oluliseks väljakutse koostöös tugeva ja toetava meeskonnaga luua üht maailma parimatest koolidest.

Triin Kallip

ÕPPELOGISTIK

Triinu ülesandeks on kogu õppekorralduse logistika planeerimine alates õpetajate koormusest, tunnijaotuskavadest kuni õpilaste tunniplaani koostamiseni välja.

Ta on lõpetanud õpingud Tartu Ülikoolis inglise keele ja kirjanduse erialal, õppides magistratuuris süvitsi inglise keelt, kirjandusteadust ja tõlketeadust. Sel kevadel omandab Triin järjekorras teise magistrikraadi ja seda võõrkeeleõpetaja erialal.

Tema soov on luua kool, kus iga koolipere liige tunneb end turvaliselt ja hoituna, kus õppimine toetab igaühe individuaalseid valikuid ja õpiteed, ning loomulikult mis annab gümnasistile kolme keele oskust.

Tatjana Okuneva

ÕPPEJUHT

Õppejuhi ülesandeks on tagada õppe- ja kasvatustegevuse ladus korraldus, lähtudes kooli arengueesmärkidest, luua iga õpilase jaoks tingimused kaasaegse ja kvaliteetse hariduse saamiseks.

Tatjana on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna eesti keele teise keelena eriala, saanud põhikooli ja gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning keelekümblusõpetaja ettevalmistuse. 

Tatjana leiab, et on oluline toetada noorte kujunemist aktiivseteks ja vastutustundlikeks kodanikeks, kes mõtlevad, märkavad ja hoolivad.

Teivi Gabriel

Koolijuht

Koolijuht on kogu koolimeeskonna eestvedaja, kes läbi tõenduspõhise koolijuhtimise tagab igaühe arengut toetava keskkonna, kus sügav headus ja vastutus tööõnne kujundamise eest on jagatud. 

Teivi on omandanud Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal bakalaureusekraadi ja hariduse juhtimise erialal magistrikraadi. Läbinud  edukalt Haridus- ja teadusministeeriumi ning HARNO poolt korraldatud koolijuhtide järelkasvuprogrammi.

Koolijuhina usub, et muutus algab just meist endist. Näeb, endal rolli olla eksimist ja õppimist toetava koolikultuuri looja ning tööõnne kujundaja number üks.